صفحه اصلی / جزئیات مقاله

جزئیات مقاله

ترکیبات فعال فوم ریکاپیل رپید

ترکیبات فعال فوم ریکاپیل رپید

جنسینگ : باعث افزایش تعداد فولیکول های مو می شود، رشد مو را تسریع می کند  و تکثیر سلول ها را زیاد می کند واز خودکشی درمال پاپیلاسل جلوگیری می کند.با بکارگیری موضعی عصاره جینسینگ باعث باز سازی مو می شود که کاهش ریزش مو را سبب می شود. در ریزش موی ارثی هورمونی موثر است.
 
فلفل چیلی: ماده موثره آن کپسایسین می باشد که روی ژن SP تاثیر میگذارد و خونرسانی را افزایش میدهد که در نوع ریزش تلوژن افلوویوم یا سکه ای موثر می باشد.
 
گلرنگ یا کارتاموس :گیاهی تایلندی است و قویترین گیاه برای ضد ریزش و رویش مجدد مو می باشد. افزایش خونرسانی و کم کردن هورمون جنسی کارایی این عصاره می باشد. در 3 ماه اول بارداری بهتر است استفاده نشود و در نوع ریزش موی تلوژن افلوویوم و ارثی موثر می باشد. زیرا روی آنزیم 5 آلفاردوکتاز تاثیر میگذارد. همسان فینستراید و 5 برابر قویتر از ماینوکسیدیل می باشد.غنچه های گلرنگ به طور سنتی برای افزایش رشد مو استفاده می شوند. عصاره گلرنگ ژنهای افزایش رشد مو را به طور چشمگیری تحریک و روند رشد فاکتور B1 که ژن ریزش مو است را سرکوب می کند. نتیجه آن افزایش چشمگیر طول فولیکولهای مو و تحریک رشد مو می باشد.
 
زنجبیل : مواد موثره زنجبیل Gingerol  می باشد که ضد التهاب است.
 
مریم گلی : ضد التهاب
 
نکته : ترکیب 3 گیاه جنسینگ، فلفل چیلی و گلرنگ، پاناکسین می گویند که باعث رشد مجدد مو می شود.
 

ریکاپیل رپید محصول بهداشتی برای استفاده موضعی است که به طور مستقیم بر پوست سر استفاده می شود و ترکیبی از 9 عصاره گیاهی است که برای تحریک خون رسانی به پیازهای آسیب دیده مو انتخاب شده است. ریکاپیل رپید مواد مورد نیاز پیاز مو  را  به ان رسانده و باعث تقویت آن می شود و به کاهش ریزش مو کمک می کند. اگر پیاز مو هنوز وجود داشته باشد ، ریکاپیل رپید به برگرداندن عملکرد آن کمک و رشد دوباره موها را موجب می شود .

ریکاپیل رپید با ترکیب دو فرمول کاملا جدید (پاناکسین و وایبرو اسکیمیوما) محصولی منحصر به فرد شناخته شده و تضمینی برای نتیجه بهتر و تقویت روزانه موهای شما میباشد.

فرمول اول : فرمول طبیعی پاناکسین (panaxine) می باشد. پاناکسین یک ترکیب کاملا طبیعی است که توسط متخصص پوست معروف چینی دکتر زائو (Dr. Zhao) ثبت شده است. این فرمول طبیعی با حداکثر تغذیه پیاز مو به ساختار مو برای تقویت و رشد مجدد کمک می کند.
 
فرمول دوم : فرمول وایبرو اسکیمیوما (vibroschemiuma) می باشد که انقلابی در صنعت محصولات بهداشتی است و باعث میشود ترکیبات فعال ریکاپیل رپید 28% بیش از دیگر محصولات موجود در بازار در پوست سر نفوذ کند.   

نظر استفاده کنندگان