صفحه اصلی / جزئیات خبر

جزئیات خبر

ریکاپیل رپید در مجله انتخاب برتر

ریکاپیل رپید در مجله انتخاب برتر

نام: ریکاپیل رپید Ricapil Rapid
دسته دارویی: رویش مجدد مو، ضد ریز مو
شکل دارویی: فوم ( 200 میلی گرم، حاوی 60 دوز)
تولید کشور ایتالیا
 
مکانیسم اثر:
این محصول با ترکیب دو فرمول کاملاً جدید (پاناکسین panaxine و وایبرو اسکیمیوما vibroschemiuma) منحصر به فرد شده و تضمینی برای نتیجه بهتر و تقویت روزانه موهای شما می باشد.
 
فرمول اول : فرمول طبیعی پاناکسین (panaxine) می باشد. پاناکسین یک ترکیب کاملاً طبیعی است که توسط متخصص پوست معروف چینی دکتر زائو (Dr. Zhao) ثبت شده است. این فرمول طبیعی با حداکثر تغذیه پیاز مو به ساختار مو برای تقویت و رشد مجدد کمک می کند.
 
فرمول دوم: فرمول وایبرو اسکیمیوما (vibroschemiuma) می باشد که انقلابی در صنعت محصولات بهداشتی است و باعث می شود ترکیبات فعال ریکاپیل رپید 28% بیش از دیگر محصولات موجود در بازار در پوست سر نفوذ کند. 
  
Ricapil Rapid® حاوی مواد طبیعی است که از عصاره 9 گیاه دارویی گرفته شده‌اند: Carthamus Tinctorius, Prunus Persica, Zingiber Officinalis, Panax Ginseng, Salvia Officinalis, Cuscuta Epithimum, Carum Petroselinum, Angelica Archangelica, Capsicum Annuum. انتخاب این مواد بر اساس نقاط هدف مختلف در واحد چربی‌ساز انجام شده است: (1) پایپلای پوستی: برای افزایش جریان خون و مواد مغذی، برای کاهش التهاب موضعی (Capsicum A., Carthamus T., Panax Ginseng, Zingiber, Angelica A.)؛ (2) ریشه مو: اثر آنتی‌اکسیدان، کاهش pH موضعی، کنترل رشد بیش از حد باکتری‌های محلی، بهبود رئولوژی غدد ترشح کننده چربی، و آب‌دهی (Panax Ginseng, Prunus P., Salvia, Zingiber, Carthamus T. Cuscuta E.)؛ (3) ساقه مو: مرطوب‌سازی، نرم کردن، و درخشش ساقه مو (Prunus P. Carthamus T., Carum P. Cuscuta E.)؛ 
 
موارد مصرف: ریکاپیل رپید (Ricapil Rapid®) فوم درمان رایج‌ترین اشکال ریزش مو مثل طاسی ارثی هورمونی آلوپسی (AGA) ، تلوژن افلوویم (TE) ، و آلوپسی آره‌آتا (AA)  است. هدف مصرف این فوم توقف ریزش مو، تقویت مو، و کمک به رشد مجدد موی طبیعی از طریق ترمیم ساقه مو، سلول‌های پاپیلای پوستی ، و ایجاد شرایط مطلوب در ترمینال مو  است.
 
روش و مقدار مصرف:
ریکاپیل محصولی کاربردی که استفاده از آن لذت بخش است و به سرعت خشک شده و مو و پوست سر را چرب نمی کند و برای استفاده مستقیم روی پوست سر ساخته شده، فرمول آن عاری از روغن و استفاده از آن آسان است. در ابتدای درمان، ریکاپیل باید روزانه مصرف شود. حداقل یک دوره درمان 3 ماهه برای آن پیشنهاد می شود. احتمال حس سوزش مختصر در ابتدای دوره بعد از هر مصرف وجود دارد که در طول زمان از بین خواهد رفت.  طریقه مصرف: 1. قبل از مصرف، بطری را به مدت 10 ثانیه تکان دهید (اگر محصول بیش از 10 روز استفاده نشده، حداقل برای 30 ثانیه تکان دهید) 2. محصول را مستقیماً روی پوست سر استفاده کنید (قوطی را برعکس بگیرید). به مدت 2 ثانیه فشار دهید تا به اندازه یک دوز اسپری شود. 3. به آرامی ماساژ دهید تا کاملاً جذب شود، از شستشو پرهیز کنید.  اخطارها:  فقط برای مصرف بزرگسالان، در دوران بارداری و یا شیردهی استفاده نشود. برای استفاده کودکان و نوجوانان مناسب نمی باشد. بیش از مقدار مجاز و نامناسب استفاده نکنید. به غیر از طریقه مصرف توضیح داده شده مصرف نشود. از تماس با چشم و غشاء مخاطی و روی پوست آسیب دیده خودداری شود. پس از مصرف دست ها را بشویید. فقط استعمال خارجی. در صورت وجود حساسیت فردی به این محصول و یا ترکیبات آن نباید مصرف شود.
 

نظر استفاده کنندگان