گزارش از میزان استقبال مصرف کنندگان ریکاپیل رپید در داروخانه ها

تاریخ ارسال :۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۴
داروخانه حقیقت یکی از داروخانه هایی است که محصولات ریکاپیل رپید در آن به فروش می رسد و ما از مشتریان این داروخانه نیز استقبال خوبی را شاهد بودیم. به همین منظور مصاحبه ای با آقای دکتر رضوی داشتیم.
آقای دکتر رضوی در داروخانه حقیقت در منطقه 15 تهران می باشد. این داروخانه یکی از داروخانه هایی است که محصولات ریکاپیل رپید در آن به فروش می رسد و ما از مشتریان این داروخانه نیز استقبال خوبی را شاهد بودیم. به همین منظور مصاحبه ای با آقای دکتر رضوی داشتیم.
 
آقای دکتر رضوی لطفا راجب به ارائه محصول ریکاپیل رپید در این داروخانه و استقبال خوب مردم توضیحاتی بفرمایید.
 
"ما فروش ریکاپیل رپید را از 2 ماه پیش در این داروخانه شروع کردیم.در زمان شروع به کار از خوب بودن این محصول اطمینان 100% داشتیم. ولی فکر می کردم که عملکرد آن به صورت معمولی بوده و همانند چند برند مشابه خوب دیگر در مارکت می باشد. در طول این 2 ماهی که ریکاپیل  رپید را به فروش می رسانم شاهد رشد مجدد مو روی سر مشتریانم بودم. مشتریان زیادی هستند که هر ماه برای خرید دوباره ریکاپیل رپید به داروخانه حقیقت مراجعه می کنند. وقتی از میزان رضایت و تاثیر ریکاپیل رپید روی موهایشان جویا می شوم آنها می گویند از اینکه دوباره موهایشان در آمده است خوشحال هستند. استقبال از این محصول منحصر به فرد عالی بوده است و الان با اطمینان ریکاپیل رپید را به همه کسانی که مشکل ریزش مو دارند توصیه می کنم."
 
 گزارش از میزان استقبال مصرف کنندگان ریکاپیل رپید در داروخانه ها