صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

ریکاپیل رپید ایران، نمایندگی انحصاری محصولات ریکاپیل رپید در ایران در سال 86 تاسیس گردیده است و همواره تلاش در راستای عرضه ی بهترین کالاهای وارداتی از کمپانی های معتبر جهان به دست مردم شریف ایران را داشته است.خانم فاطمه مصیبی رئیس هیت مدیره این شرکت می باشد. ما بر این باوریم که زیبایی باید همراه با سلامتی و تندرستی باشد و بدین منظور برای درمان ریزش مو محصولی گیاهی مورد تایید وزارت بهداشت را برای شما برگزیدیم.امید است با آغاز به موقع درمان ریزش، موهای خود را دوباره احیا و طراوت و شادابی موهای خود را دوباره بازیابید.

تاریخچه درمان ریزش مو ریکاپیل رپید به سال 2004 بر می گردد .سالی که فرمول های مختلفی برای رشد مجدد مو به صورت طبیعی مورد آزمایش قرار گرفت و در نهایت 9 ماده طبیعی برای این فرمول انتخاب شد که نتایج قابل توجهی در پی داشت. بعد از 6 سال مطالعه و تحقیق در مارس 2010 با ارائه یک برنامه نوآورانه VIBROSCHIUMA استفاده عملی ، سریع و موثر این محصول رونمایی شد.

کیفیت و رضایتمندی مشتریان ;کیفیت بهترین گارانتی برای ریکاپیل رپید است زیرا این محصول با گذراندن آزمایشات علمی توسط متخصصان در اختیار مشتریان قرار داده شده است و مشاوران آنلاین ما در تمام مراحل دوره درمان ، نحوه استفاده و خرید محصول در خدمت مشتریان می باشد.


صاحب امتیاز: فاطمه مصیبی
09126954939

سفارش آنلاین

نظر استفاده کنندگان