صفحه اصلی / رییکاپیل رپید چیست

رییکاپیل رپید چیست

 
بیشتر متخصصان معتقدند که یکی از دلایل اصلی ریزش مو کاهش جریان خون به مویرگهای انتقال دهنده ی اکسیژن، مواد مغذی و آنتی اکسیدان ها به پیاز مو می باشد. بدان معنا  است که پیاز مو از مواد اصلی مورد نیاز خود برای تولید مو محروم شده و در نتیجه علاوه بر کاهش رشد مو و کاهش قدرت و سلامت مو، ریشه نیز قابلیت دریافت مواد لازم برای تولید مو را از دست داده و فعالیتش متوقف می گردد. بنابراین در طول زمان، این روند به آرامی غده های تولید مو را ضعیف و نازک کرده که در نهایت دیگر قادر به تولید مو نخواهند بود.
 
 
درباره ریکاپیل رپید: 
 
در مقایسه با داروهای ضد ریزش مو موجود در سطح دنیا، ریکاپیل رپید یک محصول منحصر به فرد  است که ساخت کشور ایتالیا می باشد. این محصول پس از مطالعات پزشکی – بالینی در کلینیک امراض  پوستی  دانشگاه  University Of Padova  مورد تایید پزشکان متخصص این دانشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفت. ریکاپیل رپید دارای تاییدیه بهداشت اروپا و مجوز بهداشت ایران 8418011531894101 می باشد.
 
ریکاپیل رپید بر روی 97% از افرادی که دچار طاسی ارثی هورمونی (AGA)، تلوژن افلوویم (TE) و طاسی منطقه ای یا آلوپسی آره آتا (AA) هستند موثر است.
 
 
 
 
نحوه و مدت استفاده از ریکاپیل رپید:
 
 ریکاپیل رپید محصولی کاربردی و درمانی است که استفاده از آن لذت بخش است. از آنجایی که فرمول آن عاری از روغن می باشد به سرعت روی سر خشک شده و باعث چرب شدن پوست و مو نمی شود.این محصول باید به صورت روزانه مصرف شده و بسته به میزان ریزش، مقدار دوز مصرفی متفاوت می باشد.
 
طریقه مصرف:
 
1. قبل از مصرف، بطری را برای 10 ثانیه تکان دهید.
2. روی منطقه مورد نظر به اندازه یک دوز (اندازه یک گردو) اسپری کنید.
3. به آرامی ماساژ دهید تا کاملاً جذب شود. (به هیچ عنوان شستشو نکنید.)
 
مقدار مصرف:
 
  •  برای کسانی که ریزش کمی دارند یک بار در روز به مقدار 2 دوز 
  •  برای کسانی که ریزش عادی دارند یک بار در روز به مقدار 3 دوز 
  •  برای کسانی که ریزش شدید دارند یک بار در روز به مقدار 4 دوز 

 

 

سفارش آنلاین

نظر استفاده کنندگان